در حال بارگذاری فایل ...
اپ راش‌کابیندسترسی آسان‌تر

0 تا 100 قیمت کابینت

بیش از 3 عامل موثر بر قیمت کابینت :

برای تعیین قیمت کابینت ، کابینت سازها عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرند که این محتوا به طور کامل این عوامل رو مورد بررسی قرار می‌دهد و به صورت مداوم قیمت کابینت‌ها به‌روزرسانی می‌شود. به طور کلی این عوامل عبارتند از:


1-     مدل و جنس کابینت

مدل کابینت در تعیین قیمت کابینت بسیار مهم است، برای مثال قیمت کابینت ممبران با قیمت کابینت کلاسیک متفاوت است. انواع کابینت آشپزخانه به دلیل استفاده از متریال‌های متنوع ( چوب طبیعی، روکش، mdf، ... ) دارای قیمت متفاوتی نیز هستند. برای تعیین مدل و طرح کابینت نیز به دلیل تنوع بالا، برای هر مدل دکوراسیون خانه و آشپزخانه امکان سفارش کابینت وجود دارد.


2-     طرح و نقش روی کابینت

میزان شلوغ بودن طرح و تنوع نقوش استفاده شده روی کابینت‌ها، در تعیین قیمت کابینت علی‌الخصوص کابینت ممبران تاثیر به‌سزایی دارد. چرا که زمان بیشتری برای تولید و آماده سازی آن‌ها صرف می‌شود.

 

3-     تعداد و جنس اجزای کابینت

منظور از اجزای کابینت، متعلقاتی است که به عنوان اکسسوری به کابینت اضافه می‌شود که مهم‌ترین آنها از لحاظ تاثیرگذاری در قیمت کابینت عبارتند از : قفسه، کشو، درب، لولا و پایه کابینت


عوامل دیگری که دارای درجه اهمیت پایین‌تری در تعیین قیمت کابینت هستند عبارتند از:


  • محل تولید کابینت: در صورتی که کابینت آشپزخانه ساخت داخل باشد نسبت به کابینت خارجی( ترکی، ایتالیایی و ... ) دارای قیمت به‌صرفه‌تری است. برای مثال ورق‌های استفاده شده در کابینت MDF و های گلاس تاثیر زیادی در تعیین کیفیت نهایی دارند.


  • محل نصب کابینت: قیمت نهایی کابینت بر اساس دو بخش زمینی و دیواری تعیین می‌شود که 40درصد این قیمت برای کابینت‌های دیواری و 60درصد آن مربوط به کابینت‌های زمینی است.


  • طراحی کابینت: این بخش از سفارش کابینت آشپزخانه توسط راش کابینت به صورت کاملا" رایگان انجام شده وشامل هزینه نمی‌شود.


بر اساس قانون اتحادیه کابینت‌سازان تنها دو عامل مدل و متراژ کابینت مورد بررسی قرار می‌گیرند. نحوه محاسبه استاندارد متراژ کابینت به صورت زیر است:

یک متر کابینت زمینی شامل 72 سانتی‌متر ارتفاع و 55 سانتی‌مترعمق است که یک متر صفحه روی کابینت زمینی نیز دارای ضخامت 3 سانتی‌متر و 1 متر پاخور با ارتفاع 14 سانتی‌متر میباشد که به طور کلی یک متر کابینت زمینی عبارت است از 90 سانتی‌متر ارتفاع و 55 سانتی‌متر عمق

یک متر کابینت دیواری عبارت است از 70 سانتی‌متر ارتفاع و 55 سانتی‌متر عمق که شامل 1متر تاج و 1متر زیرچراغ نیز می‌شود.


فرمی برای نمایش انتخاب نشده است.

در ادامه به بررسی قیمت انواع کابینت آشپزخانه می‌پردازیم :


-     قیمت کابینت ممبران

کابینت ممبران به چند دسته ساده، سفید، سیاه و ... تقسیم می‌شود که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. در یک مطلب به طور کامل به بررسی انواع کابینت ممبران پرداختیم. حدود قیمت کابینت ممبران نیز از 2.5 تا 3.5 میلیون تومان متغیر است.


-     قیمت کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک به دلیل اینکه چوب طبیعی در طراحی و ساخت آن مورد استفاده قرار میگیرد، از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین کابینت‌هایی است که برای آشپزخانه استفاده می‌شود. به همین دلیل است که این مدل کابینت نسبت به بقیه مدل‌ها قیمت بالاتری دارد و حدود قیمت 8.5 تا 12.5 میلیون تومان است.

 

-     قیمت کابینت نئوکلاسیک

مدل‌های مختلف کابینت تقریبا" تمامی سلیقه‌ها را پوشش می‌دهند. کابینت نئو کلاسیک از لحاظ ظاهری و کیفیت بین کابینت کلاسیک و کابینت مدرن است و این مدل کابینت برای دکوراسیون‌های با سبک تلفیقی مورد توجه است. حدود قیمت کابینت نئو کلاسیک عددی بین 5.5 و 7.5 میلیون تومان است که با توجه به نوع رنگ پوششی یا نوع روکش چوبی این قیمت متغیر است.


-     قیمت کابینت های گلاس

کابینت های مدرن و های گلاس به دلیل شفافیت بالا و انعکاس نور معروف هستند. این نوع کابینت‌های آشپزخانه از درخشندگی و برق‌زنندگیِ خاصی برخوردار هستند که این ویژگی در میزان جذابیت و فروش آن‌ها تاثیرگذار است. از ورقه‌های های گلاس در تهیه کابینت‌های مدرن و ساده نیز استفاده می‌شود.


شاید برایتان جالب باشد که بدانید کابینت های گلاس در نگاه اول بیشتر مورد پسند خانم ها قرار می گیرد و به دلیل قیمت مناسب آن‌ها، معمولا" آقایان هم از این نوع کابینت‌ها استقبال می‌کنند.به طور کلی دو مدل کابینت های گلاس داریم : ایرانی و ترکی . قیمت کابینت های گلاس اندکی از قیمت کابینت ام دی اف بالاتر است ولی جزو کابینت‌های ارزان محسوب می‌شود.


برای مشتریانی که از ما می‌پرسند "کابینت های گلاس متری چند ؟" لیست قیمت کابینت آشپزخانه به صورت زیر است:

قیمت کابینت های گلاس ایرانی متری 2.5 تا 3 میلیون تومان

قیمت کابینت های گلاس خارجی متری 3 تا 3.5 میلیون تومان


-     قیمت کابینت انزو

کابینت انزو نوع خاصی از کابینت ممبران است که با روکش پوستی وکیوم شده و مغزی ام دی اف دارد. این کابینت دارای ضخامت ورق MDF و تنوع رنگ و مدل بیشتری نسبت به کابینت ممبران است.به طور کلی دو نوع کابینت انزو ( انزو براق و انزو مات) داریم که تغییر پوشش و رنگ آنها نیز در تعیین قیمت نهایی موثر است.کابینت انزو متری چند ؟

کابینت انزو با رنگ پولیشی درجه یک متری 6.5 میلیون تومان

کابینت انزو با رنگ یورتان درجه یک متری 6 میلیون تومان

کابینت انزو با روکش ضخیم پرس وکیوم متری 5.5 میلیون تومان-     قیمت کابینت فرامید

کابینت فرامید نوع خاصی از کابینت مدرن با سطحی برجسته و مات با مغزی ام دی اف و با روکش ایتالیایی است. سبک این کابینت مشابه سبک کابینت کلاسیک ایتالیایی بوده و تولید داخل است. نحوه نام‌گذاری این نوع کابینت نیز از دو اسم فرید و امید که مدیران عامل این کارخانه هستند، برگرفته شده است. به علت کابینت شباهت زیاد فرامید به ورق های کلیاف با هزینه بسیار کمتر نسبت به آن، بخش بزرگی از بازار فروش کلیاف به این نوع کابینت تعلق گرفته است.


کابینت فرامید متری چند ؟

کابینت فرامید متری 5.5 میلیون تومان


شماره تماس پشتیبانی
راش‌کابین
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به راش‌کابین می‌باشد.
طراحی شده باویترینویترین