در حال بارگذاری فایل ...
اپ راش‌کابیندسترسی آسان‌تر

0 تا 100 تعمیرات کابینت آشپزخانه | راش کابین

تعمیرات کابینت آشپزخانه

تعمیرات کابینت | چرا و چگونه ؟


با توجه به افزایش قیمت کالا و مواد اولیه قیمت کابینت نسبت به سال گذشته تقریبا" دو برابر شده است. از این رو بعضی از مشتریان تصمیم میگیرند تا در عوض خرید کابینت یا تعویض کابینت اقدام به تعمیر کابینت‌های آشپزخانه می‌کنند. از طرفی چون کابینت‌ها جزو بخش‌های اصلی آشپزخانه یا به طور کلی خانه هستند و در دکوراسیون آشپزخانه تاثیر جزو عوامل تاثیر گذار هستند، تعمیر کابینت باید با ظرافت و دقت خاصی انجام شود. راش کابین با تضمین 100% بازگشت پول در صورت عدم رضایت در خدمت شما است تا بهترین خدمات را در حوزه طراحی، تجهیز و یا تعمیرات کابینت را به شما ارائه دهد.


مشکلات شایع کابینت‌های آشپرخانه که نیاز به تعمیر کابینت دارند عبارتند از :

  • پوسیدگی کابینت
  • ساییدگی کابینت
  • استهلاک کابینت
  • تغییر رنگ کابینت ( رنگ رفتگی کابینت)
  • شکسته شدن و خراب شدن لولای کابینت
  • خراش برداشتن کابینت
  • فرورفتگی کابینت
  • بادکردگی رویه کاببینت
  • زنگ زدن کابینت فلزی


فرمی برای نمایش انتخاب نشده است.
انواع خرابی کابینت


چه عواملی منجر به پوسیدگی کابینت می‌شود؟


قرار گرفتن در معرض حرارت اجاق گاز

انتقال بخارات روغن در حین آشپزی بر روی کابینت

رطوبت ناشی از شستشوی ظروف داخل سینک ظرفشویی

باز و بسته کردن پیوسته درب کابینت‌ها


انواع تعمیرات کابینت

تعمیرات کابینت هنگام نزدیک عید و زمانی قصد خانه تکانی یا تغییر دکوراسیون داشته باشید یک راه حل به صرفه است. پیشنهاد ما با ضمانت کیفیت و بازگشت وجه در صورت عدم رضایت استفاده از خدمات راش کابین است. ( نمونه کار پایین صفحه)

 

تعمیر کابینت زنگ زده

برای کابینت های فلزی به دلیل اینکه در معرض آب و سینک ظرفشویی هستند، معمولا" پس از مدتی دچار زنگ زدگی می شوند که برای تعمیر کابینت زنگ زده باید از روکش های مصنوعی با رنگ بندی های متنوع یا رنگ زدن کابینت استتفاده کرد.

 تعمیر کابینت رنگ رفته ( تغییر رنگ کابینت)

 برای تعمیر کابینت هایی که در اثر مرور زمان ، آفتاب و موارد دیگه دچار رنگ‌رفتگی می شوند. برای هماهنگی با بقیه اجزای آشپزخانه و زیبایی بیشتر دکوراسیون از روکش یا رنگ جدید برای تعمیر کابینت استفاده می‌شود. باید تمام بخش‌هایی که سمباده خورده بتونه شود.

 تعمیر کابینت باد کرده

وقتی مقدار جزیی رطوبت از سطح کابینت عبور کند کابینت اصطلاحا" شروع به بادکردن میکند.برای پیشگیری از این عمل باید هنگام خیس شدن کابینت‌ها سریعا" رطوبت را خشک کرد. به عنوان راه حل دیگر برای جلوگیری از باد کردن کابینت، استفاده از چسب ضدآب برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به شکاف های بین کابینت است.از طرفی برای تعمیرکابینت باد کرده، ابتدا روی سطح متورم کابینت سمباده زده می‌شود و اینکار را باید تا زمانی ادامه داد که سطح چوب مشخص شود، بعد از آن فرآیند بتونه زدن شروع می‌شود.(حدود 2-3 ساعت باید صبر کنیم تا بتونه خشک شود سپس رنگ آمیزی کنیم)


 

راش کابین و تعمیر کابینت آشپزخانه

راش کابین تمام خدمات لازم برای ارائه خدمات تعمیر کابینت از جمله موراد زیر را ارائه می‌کند:

تعمیر لولا و ریل کابینت

تعمیر تمام قسمت‌های خراشیده شده یا پوسیده کابینت اعم از جلو یا چشت کابینت

تعمیر یراق‌آلات یا دستگیره‌های آشپزخانه

رگلاژ کابینت

 

در صورتی که تمایل داشتید کابینت آشپزخانه خود را کاملا" به‌روز کنید و برایتان قیمت کابینت مهم بود ما به شما تعویض کابینت آشپزخانه را پیشنهاد می‌دهیم، چرا که راش کابین علاوه بر تعمیر کابینت، خدمات دیگری همچون تعویض کابینت را نیز با قیمت بسیار مناسب ارئه می‌دهد. فقط کافی‌ست فرم ابتدای صفحه را تکمیل بفرمایید یا اینکه با شماره تماس داخل سایت تماس حاصل بفرمایید.


عوامل موثر در تعیین میزان قیمت تعمیر کابینت

در درجه اول نوع کابینت و متراژ کابینت در تعیین قیمت برای تعمیر کابینت مهم است.

در درجه های بعدی عواملی همچون تعمیر درب کابینت، رگلاژ درب کابینت و تعمیر پایه‌های کابینت تاثیر زیادی در هزینه و قیمت تعمیر کابینت آشپزخانه دارند.

قبل ‌و بعد از تعمیر کابینت
شماره تماس پشتیبانی
راش‌کابین
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به راش‌کابین می‌باشد.
طراحی شده باویترینویترین